Muğla İş Elbiseleri-Kıyafetleri

Muğla İş Elbiseleri-Kıyafetleri

Muğla İş Elbiseleri-Kıyafetleri

İş elbiseleri günümüzde güvenliğin yanı sıra modaya uygunluğu açısından da önemlidir. İş elbiselerinin her şeyden önce dayanıklı, kaliteli ve ergonomik olması gerekir. İşin niteliğine bağlı olarak yapılan işlerde en ufak bir zorlamada yırtılacak, kopacak ya da kullanılamayacak duruma gelebilen iş elbiseleri ve işçi kıyafetleri kullanım açısından da tehlikeler oluşturacaktır. İş elbiselerinin seçimi konusunda ki yazımızda da belirttiğimiz gibi iş elbisesi seçiminde elbiseyi kullanacak olan çalışanın alışkanlıkları ve kendini rahat hissetmesi iş sağlığı ve güvenliği açısından da önemlidir. Kullanıla iş elbisesi ergonomik ve rahat değil ise çalışan rahat ve stabil çalışamaz işin aksamasına yada verimli çalışamamaya neden olur. İş elbisesinin konforu çalışanların elbiseyi giymesi için de motive edici olacaktır. Çalışanların iş elbisesini beğenmesi ve özümsemesi iş motivasyonuna da etki edecektir.

Özel tasarım yada baskılı iş elbiseleri kurumsal kimliğe uygun bir şekilde hazırlanması markanızı ve marka etkinizi güçlendirecektir. İş elbisesi seçiminizdeki özen, kalite ve titizlikte markanızın bir yansıması olarak algılanacaktır.

Ayrıca çalışanlarınıza ve işinize verdiğiniz önemi müşteriler ilerinize de kanıtlayacaktır. İş sağlığı ve güvenliyi konusunda gösterdiğiniz ilgi aynı zamanda işinizin verimli, kaliteli ve zamanın da teslim etmenizde büyük etken olacaktır. Nedeni ise çalışanlarınızın uyun ekipmanı seçmesi daha rahat ve özgüvenle çalışmasına neden olur eğer ki çalışanınıza uygun ekipman seçimi olmaz ise çalışanınınız ekipmanlar ile uğraşmaktan verimli çalışamaz ve işi aksatmasına sebep olur.

Kısaca özetlemek gerekir ise kalite, kurumsal kimlik ve çalışanların sağlığı konusunda olsa da olur olmasa da olur dediğiniz iş elbiseleri konusunda fikriniz değişmiştir ya da  değişmesi konusunda bir nebze katkımız olmuştur diye düşünüyoruz.

Unutmayın ki; ‘’ Önlemek, ödemekten daha insanidir… ‘’

Leave a Comment

Comment (required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Name (required)
Email (required)