Afyon Karahisar İş Elbiseleri-Kıyafetleri

Afyon Karahisar İş Elbiseleri-Kıyafetleri

Afyon Karahisar İş Elbiseleri-Kıyafetleri

Çalışma ortamında yapılan işe uygun giyilmesi gereken iş elbiseleri ve kişisel koruyucu ekipman bulunmaktadır. Çalışma ortamında yürütülen işin koşullarına göre giyilen kıyafetlere verilen isim ise iş elbisesidir . Bu kıyafet elbette aşçı için ayrı, inşaat çalışanı için ayrı ama hepsinin genel adı iş elbisesidir.

İş Elbisesi Alırken Bilinmesi Gerekenler

İş Elbiseleri alırken mutlaka aşağıdaki konuların bilinmesi ve ona uygun tercihlerin yapılması gerekir:

İş elbisesi yatırılacak kişinin beden ölçüleri tam olarak alınmalı, çekme kişinin kilo alma durumları göz önüne bulundurulmalıdır

Mutlaka kumaşın cinsi bilinmeli, terletmeyen üşütmeyen kumaştan yapılan ürünler seçilmeli

Renk konusunda eğer şirketin belli bir renk politikası yok ise işin kendi mevcut gerçekliğine uyan bir renk seçilmeli. Kir ve leke tutmayan renkler seçilmeli.

Tasarım konusu da unutulmamalı. Mutlaka ergonomik tasarımı olan ürünler seçilmeli. Kullanan kişi içinde rahat ve çalışanı sıkmamalıdır çalışanın kendini iyi hissetmesi sağlanmalıdır

Mevsime göre kol boyu ve kumaş seçimleri yapılmalı

Nereden Alınır?

Elbette bu alanda çalışan irili ufaklı birçok marka bulunuyor. Bu markalar arasında seçim yapmak çok kolay olmayabilir ama iş sağlığı ve güvenliği alanında uzman ve ürünlerin üretilmesi ve imalatında uzman büyük bir ekibimizin olması diğer firmalardan bizi ayıran en büyük özelliğimiz

Neden Bizi Seçmelisiniz?
Başta Denizli olup Aydın, İzmir, Nazilli, Muğla, Manisa, Uşak, Antalya ve Afyon dahil olmak üzere Türkiye’nin  her bölgesi ve illere iş elbisesi hizmeti sunmaktayız. Ürünlerimiz her alanda çalışan personel için her türlü iş elbisesi ve kişisel koruyucu ekipmanı kapsamaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?
Siparişin büyüklüğüne ve ihtiyacınıza göre belirlenen tarihte siparişiniz elinizde olur.

Önemli Nedenler…
• Özellikle üretim alanında çalışan birçok firma için çalışanlarının günlük iş kıyafetlerini karşılamak bir gerekliliktir. Bu anlamda giysilerin kalitesi çalışanlara verilen değerin de bir göstergesidir.
• Çalışanın şirketin bir parçası olduğunu vurgulayan, takım ruhunu pekiştirmeye yardımcı bir araçtır.
• Şirketi görsel olarak ifade eder, kurumsal kimliğin bir parçasıdır.
• Tek başına bir reklam aracıdır.
• Ürünlerimiz her alanda çalışan personel için her türlü iş elbisesi ve kişisel koruyucu ekipmanı kapsamaktadır. Baretten, kravata, ayakkabıya kadar her türlü kişisel koruyucu ekipman da ürünlerimiz arasında yer almaktadır.
• Detaylara önem veriyoruz, ürünlerin tüm detaylarıyla isteğinize uygun olması bizim için önemlidir

• İhtiyacınız olan ürünler stoklarımızda bulunan ürünlerin dışındaysa, model çalışması sizin elinizdeki bir numuneden ya da dilerseniz yeni bir tasarım üzerinden yapılır.
• Siparişiniz onaylandıktan sonra numune çalışması yapılır, böylece kumaş cinsini, rengini, model ve varsa baskı veya nakışı kontrol edebilirsiniz, gerekirse düzeltmeler yapılabilir.
• Mevcut ürünlere de baskı veya nakış yapılabilir, ancak üretim aşamasında yapılması daha sağlıklıdır. Baskı veya nakış ile logonuzu, personelin ismini, görevini, çalıştığı departmanı veya istediğiniz bir resmi, yazıyı giysilere basmak veya işlemek mümkündür.

Unutmayın ki; ‘’ Önlemek, ödemekten daha insanidir… ‘’

 

 

Leave a Comment

Comment (required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Name (required)
Email (required)